Szukasz roweru na komunie?

Zadzwoń +48 502 566 377

Rower na komunię jeszcze do niedawna był drugim (obok zegarka), naturalnym wyborem rodziców chrzestnych i innych członków rodziny, gdy mowa o prezencie z tej okazji. Ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszy się również wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, co ma swoje dobre i złe strony. Warto pamiętać, że prezent na komunię nie musi powodować jedynie, że dziecko będzie spędzać czas w domu, wpatrzone w ekran. Prezentujemy różne rowery na komunię, dzięki którym pociecha będzie mieć mnóstwo frajdy na powietrzu!

Rower na komunię dla dziewczynki – co warto wiedzieć?

Producenci oferują szeroki wybór modeli, wśród których znajdują się zarówno te przystosowane bardziej do spokojnej jazdy po mieście, potrzebne by dotrzeć np. do biblioteki, sklepu czy szkoły, jak i przydające się podczas szaleństw na bezdrożach. Typowe „damki” mają, rzecz jasna, przystosowany kształt ramy, dzięki któremu możliwe jest komfortowe wsiadanie i zsiadanie z roweru również w spódnicy. Rower na komunię dla dziewczynki może mieć ciekawe akcenty kolorystyczne, które uczynią go idealnym uzupełnieniem ulubionych stylizacji. Będzie on również mocno charakterystyczny, co przy okazji będzie odstraszało potencjalnych złodziei – im bardziej nietypowy model, tym mniej opłacalna jest kradzież.

LEVEL JR 3.0
JR 24 BOY
RIDOTT II 24''
VAPOR 24″

Rower na komunię dla chłopca – na co zwrócić uwagę?

Pamiętając o szybkim wzroście dzieci w tym wieku, producenci szykują dla nabywców modele, w których siodełko i kierownicę można swobodnie regulować (dotyczy zarówno wersji chłopięcych, jak i dziewczęcych), dzięki czemu rower na komunię będzie towarzyszył swojemu właścicielowi przez wiele sezonów. Wybierając odpowiedni wariant, zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na otoczenie, w jakim młody rowerzysta będzie się przemieszczał. Taki prezent na komunię może posiadać błotniki, bagażnik, światła i nieco węższe opony, co czyni go idealnym do podróży po mieście. Dostępne są jednak także modele pozbawione „zbędnych” dodatków i wyposażone w szerokie opony – idealne do pokonywania piaszczystych i kamienistych dróg w lasach, nad rzeką czy w górach.

LEA JR 2.0
JR 24 GIRL
RIDOTT I 26"
MEGI 24″

 

Rowery na komunię – ponadczasowy, uniwersalny prezent

Taki wybór z pewnością zachwyci obdarowanego, a także ucieszy jego rodziców. W czasach istnej epidemii otyłości wśród dzieci, należy pamiętać o tym, że jazda na rowerze stanowi idealny sposób na zapobieganie temu problemowi, który jednocześnie sprawia najmłodszym mnóstwo frajdy!

Kaski
Oświetlenie
Pompki
Zapięcia